Sanal Ofis

20130918-13132669-2

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis her yerden çalışmanıza imkan veren, çoğunlukla freelance olarak çalışan müşterilerimizin tercih ettiği, içerisinde İstanbul ofislerimizi adres olarak gösterebilme, sekreterimizin telefonunuzu (212,216 veya 850 ile başlayan) firmanızın ismi ile açması, uygun olmanız halinde size aktarması, uygun olmamanız halinde müşterinizin notunu e-mail ile size göndermesi gibi özellikleri barındıran bir hizmettir.
Sanal ofis hizmetimiz ile firma imajınızdan ödün vermeden dilediğiniz yerden çalışabilirsiniz.
  • Resmi adres gösterebilirsiniz

  • Profesyonel Sekreterya

  • Posta Kargo Teslim Alma

  • Toplantı Odalarına Erişme

  • Mesai Dışında Telesekreter

  • Fax ve Fotokopi

  • Telefon numaranız için karşılama anonsu

  • Stopaj Ödemezsiniz

Sıkça Sorulan Sorular ?

1Dernek, Anonim Şirketi, Limited Şirketi veya Şahıs şirketi kurulumu yapabilir miyim?
Dernek kurulumunuzu sanal ofis olarak yapabilirsiniz. Dernekler odası tarafından kabul görmüş bir uygulamadır. Limited, anonim veya şahıs şirketinizi de sanal ofis olarak binalarımızda kurabilirsiniz. Mali müşavirinizin bu konularda tereddütleri olursa bizi aramasını rica edebilirsiniz.
2Kontrat süresi ne kadar? Erken fesih durumu nedir?
Sadece Malatya Sanal Ofis'e özel olarak uzun süreli kontratlar ve mali yükümlülükler yoktur. Esnek bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. 1 ay önceden haber verip sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.
3Sanal ofiste her gün kullanacabileceğim bir ofisim oluyor mu?
Şahsınıza ait bir ofisiniz olmuyor, fakat ihtiyacınız olduğunda saatlik ya da günlük kiralama yoluyla tüm lokasyonlarımızdaki ofisleri kullanabiliyorsunuz. Bu sayede sadece ihtiyacınız olduğu günler için ödeme yapıp, tasarruf ediyorsunuz.
4Sanal ofis için yapılan vergi denetiminde sorun çıkıyor mu?

Sanal olarak bünyemizde çalışan firmalarımız vergi denetimi konusunda şu ana kadar bir sorun yaşamadılar. Kurumumuza ait binalar olduğu için vergisel anlamda veya yoklama anlamında sorunlar çıkmaz.
Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin binada bulunması yeterlidir.
Denetim, başka bir deyişle açılış yoklaması muhasebeciniz vergi dairesine başvuruda bulunduktan sonrası itibariyle genellikle iki iş günü içinde gerçekleşir.

5Sanal ofis kavramı yasal mıdır?

Yasal ve kabul görmüş bir sistemdir. Hizmet verdiğimiz hukuk büroları da bulunmaktadır. Süreç boyunca tesis müdürlerimiz yoklama tamamlanana kadar destek olmaktadır.

6Bizim mevcut telefon numaramızı sizin sisteminize yönlendirmemiz mümkün oluyor mu ?
Dilerseniz mevcut numaranızı bizim çalıştığımız telekom firmasına taşıyabilirsiniz, böylece çağrılarınız direk bize düşer ve karşılamasını yaparız. Normalde biz her firmaya 0850 veya 0212 li bir numara tahsis ederiz, yeni verdiğimiz numaraya yönlendirme de yapabilirsiniz. Dilerseniz bizden hizmet almak istemediğinizde telefon numaranızı satın alabilirsiniz.
7Habersiz bir ziyaretçi geldiğinde ne oluyor?

Kendinize ait müstakil bir ofisiniz olsa da her daim ofisinizde bulunmak zorunda değilsiniz. Habersiz gelen bir misafiriniz olursa anında sizi arar bilgi veririz. Müsaitseniz ve gelecekseniz misafirinizi toplantı odasında siz gelene kadar ağırlarız. Gelemeyecekseniz de sizin ofis dışında olduğunuzu belirtiriz. Ziyaretçinize içecek birşeyler ikram eder sonrasında yolcu ederiz.

8Vergi dairemin değişmesini istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Tesislerimiz hangi vergi dairesine bağlı ise yeni vergi daireniz o olacak. Vergi numaranız değişmeyecektir. Aynı binada farklı bir daireye taşınsanız bile adres değişikliği için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Vergi dairesi değişince prosedürde hiçbir ekstra zorluk çıkmaz. Sadece 1 evrağı daha notere onaylatmanız gerekir. Özetle; vergi dairenizi değişmesi ile değişmemesi arasındaki tek fark yaklaşık 70 liralık bir masraf olacaktır. Dilerseniz bizim mali müşavirimize bu konuda ücretsiz danışabilirsiniz.

Telefonunuzu firmanızın ismi ile açıyoruz

Çağrılar deneyimli sekreterlerimiz tarafından firmanızın ismi söylenerek açılır. Dilerseniz gelen telefon sizin cep telefonunuza yada başka bir numaraya aktarılır, müsait değilseniz not alınıp size e-posta ile gönderilir.

Kargo ve postalarınızı teslim alıyoruz

Tüm kargo, posta, tebligat gibi önemli evraklarınızı sizin yerinize teslim alınarak anında sizi bilgilendiriyoruz. Hatta isterseniz postanızın içeriğini tarayıp e-posta ile size gönderiyoruz.

Toplantılarınızı tesislerimizde yapıyorsunuz

Sanal ofis kullanıcılarımıza özel indirimli fiyatlarla toplantı odalarımızı kiralayarak, müşterilerinizle toplantılarınızı modern salonlarımızda rahatça ve dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Olmasanızda müşterilerinizi karşılarız

Binanızda olmasanız da gelen müşterilerinizi güler yüzle karşılar size anında haber veririz. Her dakika gözünüz, kulağınız oluruz.

Hızlı Teklif Al
    KARBON AYAKİZİ HESAPLAMA